29. 04. 2006 - Kapela si berie dočasnú prestávku, keďže Ďuri dňa 01.06.2006 odcestováva na rok do UK...dúfame, že s nami zostanene aj naďalej a hlavne, že sa spolu opať raz stretneme na nejakom jame. Ostávame s pozdravom a s veľkou vďakou všetkým dobrým ľudom, ktorým srdce bije pre punk-rockovú hudbu. Ak sa bude dať tak sem hodíme nejaké nové informácie o ďaľšom pôsobení kapely...tak ešte raz:"Ďakujeme vám všetkým!!!"

08. 04. 2006 - Od dnešného dňa je oficiálne zverejnená nová vec, ktorá sa volá "Nič iné!"...nájdete ju na stránke ipunk.cz ...kde sa dá aj stiahnuť...text ku songu nájdete v diskografii..........klik

30. 03. 2006 - O pár dní sa na internete objaví naša nová vec, ktorú sme boli nahrať pred pár dňami. Ešte neni vo finálnej podobe tak chvíľu strpenia. Jediné čo vám môžeme prezradiť je len názov pesničky, ktorý je "Nič iné!". Inak 08. 04. 2006 zahráme na krste Horskej chaty. Táto udalosť sa koná v martinskom Fante. Tak sa tam s niektorými stretneme. Inak možno tam zahráme aj už spomínanú novú vec...tak zatiaľ:)

26. 02. 2006 - Pridané fotky z Bardejova..........klik

18. 02. 2006 - Chceme poďakovať za včerajšiu(piatočnú) akciu v Bardejove. Veľká vďaka všetkým super ľudom čo prišli pozrieť na tento pohodový koncert...Veľká vďaka, úcta aj kapelám DÁTUMu VÝROBY a PODFUCKu...Vážne perfektná akcia:) klobúk dolu...Bardejov rules!!!....ešte raz veľmi pekne ďakujeme...ROCK FOR GOOD PEOPLE:)

15. 02. 2006 - Ahojte všetci. Teraz vo februári ešte určite odohráme tri koncerty. Konkrétne je to v Bardejove, Trenčíne a v Prievidzi tak snáď sa na niektorých z nich uvidíme. Inak sme radi že väčšine z vás sa náš nový album páči. Najbližšie sa určite chystáme do štúdiá nahrať jednu vec, ktorú pravdepodobne hodíme na net, kde sa bude dať stiahnuť...tak zatiaľ vám VEĽMI PEKNE ĎAKUJEME ZA PODPORU...thanx to all good people:)

18. 01. 2006 - Nový album je už definitívne v predaji. Môžete si ho kúpiť buď u nás alebo u Hirax records za 100,-Sk. Inač 28. 01. 2006 v Martinskom Elefante zahráme pravdepodobne jediný koncert tohto roku, keďže Duro ide na rok odcestovať do Anglicka. Však ešte je všetko vo hviezdach, takže uvidíme ako to dopadne...každopádne dúfame, že na nás nezabudnete a prídete sa zabaviť na koncert...ostávame so srdečným pozdravom:-)